MKT Monika Tarnowska

880 858 877
(22) 375 73 80
(22) 375 73 81

Al. J. Ch. Szucha 8, p. II
00-582 Warszawa

Opinie

Honesta fama melior pecunia

Szczera opinia lepsza niż pieniądze

Publiusz Syrus

Marek G.
Marek G.
9 września 2020 roku
Read More
Pani Monika jest zawsze doskonale przygotowana, terminowa, służy cennymi wskazówkami i pełnią niezbędnej wiedzy prawniczej a przy tym jest też bardzo kontaktową osobą. Współpraca była , mam nadzieję, obopólną przyjemnością a uzyskane efekty w pełni satysfakcjonujące.
Anna Konecka
Anna Konecka
7 sierpnia 202 roku
Read More
Mam przyjemność polecić obsługę prawną Mecenas Moniki Tarnowskiej. Pani Mecenas prowadziła w moim imieniu sprawę alimentacyjną, zarówno w I, jak i II instancji. Wykazała się bardzo wysokim przygotowaniem merytorycznym, rzetelnością i sumiennością, wskutek czego wyrok w sprawie okazał się wyjątkowo dla mnie korzystny. Jestem przekonana, że powierzenie pozwu i prowadzenia sprawy Mecenas Monice Tarnowskiej było najlepszym z możliwych wyborów, ponieważ jej profesjonalizm, wiedza i dokładność jako Prawnika były kluczowe dla rozstrzygnięcia sprawy na moją korzyść.
Paulina Ufnal
Paulina Ufnal
21 lipca 2020 roku
Read More
Kontakt z Panią adwokat Moniką Tarnowską był najlepszym wyborem. Pani adwokat prowadziła moją sprawę rozwodową. Zdecydowałam się na zmianę uprzednio wybranej pani adwokat. Ta zmiana została bardzo sprawnie przeprowadzona.

Zyskałam wsparcie, zaangażowanie w sprawę, rzetelne przygotowanie formalności, bieżący kontakt oraz informowanie o ważnych terminach składania dokumentacji, które zdecydowanie ułatwiły proces. Polecam również dogodne planowanie terminów spotkań oraz komunikacji (mailowo/telefonicznie).

Mocną stroną Pani Moniki są empatia i kulturalne odpowiedzi na wątpliwości dotyczące przebiegu rozprawy. Doceniam także umiejętność zrozumiałego przekazywania wiedzy prawniczej. To wszystko umożliwiło mi zachowanie spokoju. Podczas konsultacji nauczyłam się zrozumiale opowiadać o przebiegu mojego małżeństwa pamiętając o kluczowych faktach oraz datach. Pani adwokat ma doskonałą pamięć oraz bardzo wartościowe uwagi. Perfekcyjnie odwzorowała w odpowiedzi na pozew moje trudne doświadczenia. Otrzymałam pełnię wsparcia a formalności nie stanowiły dla mnie problemu.

W sądzie jest kulturalna i bardzo stanowcza. Zdecydowanie wie co oraz z jakiego powodu chce powiedzieć, podkreślić. Sprawa rozwodowa zakończyła się na jednej rozprawie bez orzekania o winie pomimo wezwania z jej orzekaniem.

Z całą odpowiedzialnością polecam skorzystanie z pomocy Pani Adwokat.
Anna Charabin
Anna Charabin
22 lipca 2020 roku
Read More
Napisać w dwóch przysłowiowych słowach nie wypada, choć gdybym miała to brzmiałyby one: „pełen profesjonalizm”. Jednak muszę dodać, bo obliguje mnie do tego szacunek i ogromna sympatia do Moniki, że to osoba właściwa na właściwym miejscu.

I jeśli komuś przyjdzie przeżywać w życiu ten niefajny moment jakim jest rozwód, to spokój, wsparcie Moniki na kilku powiedziałabym płaszczyznach będzie w tym czasie bardzo ważnym elementem…

Napiszę to słowo bez mrugnięcia oka „POLECAM”, choć uważam, że to jednak zbyt proste i ogólne.